ACTIVE SENIOR Rehabilitacja

Urządzenia zaprojektowane z udziałem lekarzy rehabilitantów i fizjoterapeutów. Wykonywane na nich ćwiczenia charakteryzują się niską intensywnością i niewielką obszernością ruchów – są przewidziane specjalnie dla seniorów i osób przechodzących rehabilitację. Poprawiają ruchomość w stawach, zwiększają siłę mięśni. Pomagają pokonywać problemy starości jak np. choroba Alzheimera, kłopoty z utrzymaniem równowagi, zaburzenia chodu, zwyrodnienia stawów. Istnieje możliwość tworzenia wielomodułowych parków dla seniorów, które pozytywnie mogą wpływać na kontakty społeczne. Wiele urządzeń jest przystosowanych do korzystania przez osoby na wózkach inwalidzkich.
Użyte materiały i jakość wykonania gwarantują wieloletnie użytkowanie w zmiennych warunkach atmosferycznych.

ACTIVE SENIOR Siłownie zewnętrzne

Urządzenia przeznaczone dla osób o różnym poziomie sprawności ruchowej. Obok ćwiczeń o niskiej intensywności i zakresie ruchów, są też ćwiczenia dla osób bardziej sprawnych. Urządzenia wykonane ze stali nierdzewnej, w bardzo nowoczesnym i atrakcyjnym wzornictwie. Długotrwałe użytkowanie gwarantowane.Program Senior-WIGOR

Wsparcie z programu Senior-WIGOR wspomaga jednostki samorządu terytorialnego w tworzeniu dziennych domów seniora... (czytaj dalej »)
ACTIVE SENIOR Place zabaw SPECIAL

Place zabaw zapewniające bezpieczne korzystanie przez osoby niepełnosprawne. Urządzenia dla osób na wózkach posiadają specjalistyczne zabezpieczenia i udogodnienia umożliwiające samodzielne i bezpieczne użytkowanie. Solidna konstrukcja gwarantuje wieloletnie użytkowanie.

ACTIVE SENIOR Siłownie zewnętrzne SPECIAL

Urządzenia przeznaczone wyłącznie dla osób na wózkach inwalidzkich, dla których do niedawna siłownie zewnętrzne były praktycznie niedostępne. Solidna metalowa konstrukcja zapewnia wieloletnie użytkowanie.


Active Senior urządzenia do ćwiczeń dla osób starszych, seniorów

2020 © Active Senior | Powered: Pablos